Вітаю вас, красуні мої! Нам звідусіль твердять, як важливо і правильно фарбувати міжресничну лінію верхньої повіки, що ні один макіяж без неї не виглядає закінченим.
Тільки як її пофарбувати? Знаю, що багатьох жахає одна думка, що доведеться орудувати олівцем або підводкою так близько до зіниці. Я збираю по крупицях і ділюся з вами хитрощами, яким навчилася у візажистів. .
Інструмент — половина успіху
Для міжреснички підходять водостійкі м'які кайяли, гелеві олівці або водостійкі підводки, яким не страшні сльози.
Вони не втечуть з того місця, куди ми їх посадимо, та не перетворять наші макіяжні старання в косплей панди напідпитку .
Як варіант, можна також використовувати підводки-маркери (але обов'язково водостійкі).
Що стосується відтінку: кавово-коричневі – безпрограшний варіант. Чим менше у відтінку червоного, тим нижче ймовірність, що ви отримаєте ефект заплаканих очей. А якщо ваша зовнішність контрастна (насичений колір волосся, яскраві брови, темні очі) сміливо вибирайте чорні олівці.
Також потрібно орієнтуватися на тональність самого макіяжу, якщо підводимо вії баклажановим або теплим коричневим лайнером, завжди використовуємо краплі, які знімають почервоніння очей.
Ще для межреснички потрібен пензлик з коротким ворсом, щоб акуратно і рівномірно розтушовувати лінію по всьому віку, а потім нею вже вивести легкий натяк на стрілочку. Але це необов'язковий крок.
До справи!
Відразу обмовлюся, що є мільйон і один спосіб підвести міжресничку, кожен візажист запропонує свій. На істину в останній інстанції ми не претендуємо, але метод працює.
Отже, що ми маємо:
Наприклад у вас досить густі вії світлого відтінку, повіка виглядає лисуватою, особливо з нанесеною тушшю.
Беремо на допомогу гелевий олівець. грифель обов'язково має бути довгим, нещодавно заточеним. Круглі «пеньки» не підійдуть.
Сенс у тому, що ми кладемо олівець на коріння вій, як зазвичай робимо це з тушею. Наносимо колір точково, короткими рухами, що підкручують, поступово рухаючись від зовнішнього кута до внутрішнього.
Маленький секретик: щоб зіниця не «лякалася» олівця і очі інстинктивно не закривалися, трохи відвертайте голову в сторону від дзеркала. Наприклад, якщо ви малюєте у зовнішньому куточку правого ока, злегка розверніть голову вправо і вгору, щоб зіниця втікла у внутрішній куточок. Якщо у внутрішньому — розверніть голову вліво.
Ще пара важливих тонкощів
Як і будь-яка темна лінія в макіяжі, міжресничка задає напрямок і підкреслює форми, в тому числі ті, які хотілося б сховати.
Наприклад, якщо ваші очі тяжіють до близької посадки, вам не дуже йде обведений внутрішній куточок. Тому не потрібно доводити лінію до самого слизнячка. При бажанні м'яко виділіть внутрішній куточок олівцем для брів, який набагато світліший за основний колір.
Також не потрібно промальовувати декілька вій до зовнішнього куточка ока, щоб не завалювати його до низу. Саме з цього місця потрібно переходити на зовнішню частину повіки і малювати м'яку стрілку для ефекту ліфтингу.
Ну і наостанок: це нормально, що з незвички ви можете заляпати внутрішню слизову або повіку просто приберіть все ватяною паличкою, сухою або змоченою в міцелярці, якщо олівець встиг застигнути. А надлишки олівця з вій можна прибрати, просто поморгавши поряд з пальцем — олівець залишиться на шкірі, і можна спокійно фарбувати вії.
Обов'язково спробуйте цей спосіб