Сьогодні розберемо 4 простих рекомендації, які допоможуть створити бездоганний омолоджувальний макіяж швидко і легко:

  ► Що потрібно висвітлити, щоб здаватися молодшою?

  ► Як наносити рум'яна, щоб виглядати свіжо і молодо.

  ► Куди наносити хайлайтер?

  ► Акцент на очі!

При створенні будь-якого макіяжу завжди необхідно пам'ятати про догляд за шкірою. Перед тим як приступити до нанесення косметики, можна зволожити шкіру кремом, зробити зволожувальну маску, також використовувати спеціальну олію-праймер і зволожувальну базу під макіяж.

1. Що потрібно висвітлити, щоб здаватися молодшою?

В омолоджувальному макіяжі 50+ краще відмовитися від занадто світлих тональних кремів, обирайте тон із золотистим підтоном або той, що злегка переходить у персиковий.

З віком нижня третина обличчя починає поступово провисати, тим самим наближаючи овал обличчя до форми квадрата. Ці вікові зміни можуть бути яскраво виражені або ні, все залежить від вашого типу зовнішності, ваги, стану шкіри та інших чинників.

Коли ми просто використовуємо тональний крем, для того щоб перекрити недоліки, то забуваємо, що цей продукт має вельми неприємну особливість... Щільний шар тонального крему робить обличчя плоским, позбавленим природних об'ємів. А у віковому макіяжі посилює акцент не тільки на зморшки, а й на попливший овал обличчя.

У косметології є таке поняття - V-line. Це ліфтинг-лінія, яка створює точене підборіддя і надає овалу форму серця, тягне всі лінії вгору.
Техніка виконання проста, ми робимо затемнення по контуру овалу обличчя, від підборіддя по межі ведемо лінію нижньої щелепи до мочки вуха. Центр обличчя залишаємо не зворушеним. Як затемнювальний продукт це може бути скульптурувальний стік або пудра, бронзер, тональна основа, яку ви використовували в літній час.

2. Як наносити рум'яна, щоб виглядати свіжо і молодо.

Рум'яна на яблучках щічок - вдалий прийом для вузького обличчя, в інших випадках такий рум'янець розширить обличчя і додасть додаткового віку...

Для того щоб освіжити обличчя рум'янами, найкраще наносити продукт на зону виличної кістки, відводячи тушевку в легкий серпанок у напрямку до скроні. Так ми створимо додатковий ліфтинг-ефект.
Відтінки вибираються залежно від тону шкіри. Якщо у вас теплий підтон, то ви спокійно можете використовувати персикові, коралові відтінки рум'ян. Якщо ваш підтон шкіри ближче до холодного, то можна звернути увагу на пильно-рожеві відтінки.

У віковому макіяжі найкраще не використовувати рум'яна, у складі яких є великі блискітки, такий продукт підкреслить текстуру.

3. Куди наносити хайлайтер?

Хайлайтери у віковому макіяжі допустимі, але слід уникати металевого сяйва, незвичайних відливів у фіолетовий, рожевий тощо.

Оптимальним варіантом будуть хайлайтери в персиковій, бежевій або золотистій гамі, все залежить від підтону вашої шкіри.

Краплю хайлайтера можна нанести на центр повіки, як легкий відблиск, підсвітити виличну кістку, але не доходячи до сітки з дрібних мімічних зморшок біля зовнішнього куточка ока.
Такий ефект додасть обличчю здорового і доглянутого вигляду.

4 Акцент на очі!

З віком вії можуть почати втрачати пігмент, здаватися рідкими та короткими. Це робить погляд втомленим і віковим.

Якщо немає бажання робити повний макіяж очей, можна просто підвести війковий край стійким гелевим олівцем і рясно фарбувати вії водостійкою тушшю, оскільки з віком очі стають чутливими.
Простий і заїжджений прийом, яким користуються багато візажистів, коли роблять омолоджувальний макіяж, але це дійсно працює.