Я хочу показати вам два варіанти стрілок, які підійдуть для нависшого повіка. Ці варіанти не універсальні, тому що ступінь нависання може бути різною, і те, що підходить для одних очей, може не підійти для інших.

Перший варіант стрілки підходить для більшості випадків, тому що ми малюємо її по складці повіка. Завдяки цьому, стрілку буде видно і вона красиво виглядатиме на будь-яких очах.

Крок перший: намалюємо направляючу.

Направляючу ми ведемо від зовнішнього куточка ока, вона має стати ніби направляючою нижньої повіки. Важливо пам'ятати, що ми малюємо направляючу тільки з розслабленим оком, що дивиться прямо, тоді стрілка вийде рівною і красивою.

Крок другий: намалюємо стрілку.

Другу лінію ми ведемо від кінчика направляючої, не забуваючи зробити кінець стрілки більш витонченим. Ведемо цю лінію прямо до краю вій по складці.

Крок третій: заповнимо стрілку.

Тепер ми можемо заповнити стрілку підводкою або олівцем. Оскільки основні лінії у нас проведені, ми можемо заплющити око або натягнути його. Коли ми натягнули повіку, ми можемо побачити нерівності у стрілці. Не варто боятися цього, просто підфарбуємо рівніше.

 

Другий варіант стрілки підійде не всім навислим повікам. Це залежить від того, як сильно опущена складка у зовнішнього куточка ока. Якщо вона йде значно нижче зовнішнього куточка, наша стрілка вийде низькою і візуально ще більше опустить повіку. Тут все індивідуально.

Крок перший: намалюємо сходинку та направляючу.

Сходинка нам потрібна, щоб обійти ту саму складку, коли ми промальовуватимемо направляючу. Сходинку малюємо на відкритому оці, вона повинна бути як би продовженням верхньої повіки. Занадто велику сходинку робити не варто, щоб знову ж таки не опустити зовнішній куточок і не зробити очі сумними. Направляючу ведемо від кінчика сходинки, вона повинна йти в тому ж напрямку, як і нижня повіка. Намагайтеся не опускати сильно направляючу, щоб око не стало виглядати втомленим. На цьому ж етапі ми можемо промалювати нижню повіку по краю вій.

Крок другий: намалюємо верхню лінію стрілки та заповнимо її.

Краще робити це на відкритому оці, що прямо дивиться, щоб бачити складку, яка може нам перешкодити і заломлювати стрілку.

Складного в обох випадках нічого немає, головне – пробувати та набивати руку.